Jousi riippukeinuun/riipputuoliin, 1 kpl
21,36 €
Varastossa – Toimitus 3-5 arkipäivää.
Tuotenumero
1315-SPRING
- Ilmainen toimitus yli 99€ tilauksiin | Trustpilot arvostelu 4,5/5 tähteä
Mikä tekee tästä tuotteesta erityisen
Kun ripustatte riippukeinutuolin, riippumajan tai riipputalon tähän teräsjouseen, tulee siitä entistä keinuvampi ja pehmeämpi kokemus.
Jousi on 20 cm pitkä ja voi kantaa jopa 113 kg. Syvyys 5 cm.
Mitat: 20 x 5 cm.
Puiset leikkikalut kestävät vuosia, kun kuivaat ne käytön jälkeen ja säilytät ne sisätiloissa.
Lisätietoja
| Tuotenumero | 1315-SPRING |
|---|---|
| Soveltuu luokkiin | Tarvikkeet |
| Materiaali | Metalli |
| Puhdistaminen | Pyyhitään kostealla rätillä, Kuivataan ripustamalla, Säilytetään kuivassa ja sisätiloissa |
| Ohjeet / Pelisäännöt | Englanti, Ranska, Hollanti, Italialainen, Saksa |
| Vie mukanasi | kotipihalle, metsään, kesämökille, leikkeihin auringossa |
| Sisältää/Ei sisällä | Ei sisällä tarvikkeita |
| Painorajoitus (max kg) | Painorajoitus: 113 kg |
| Mitat: | 20 x 5 cm |
| Tuotteen paino | 0,7 kg |






Login and Registration Form