Kahva x 2 ruuveilla leikkipaikalle - Antrasiitti
8,04 €
Väliaikaisesti loppuunmyyty - Varastossa 14/04
Tuotenumero
1283-R412.01.03
- Ilmainen toimitus yli 99€ tilauksiin | Trustpilot arvostelu 4,5/5 tähteä
- Edistää lapsesi turvallisuuden tunnetta
Soveltuvuus:
- Tarvikkeet
- Turvallisuus
- 0 kk
- 3 kk
- 6 kk
- 9 kk
- 1 vuotta
- 18 kk
- 2 vuotta
- 2,5 vuotta
- 3 vuotta
- 4 vuotta
- 5 vuotta
- 6 vuotta
- 7 vuotta
- 8 vuotta
- 9 vuotta
- 10 vuotta
- 11 vuotta
- 12 vuotta
- 12 vuotta
- 14+ vuotta
- Seniori
Mikä tekee tästä tuotteesta erityisen
Mitat: 25 x 7,5 cm.
Suosittelemme 3 vuotta vanhoille lapsille.
Nämä kahvat tarjoavat lapsellesi varman otteen, kun kiipeillään tai tasapainoillaan leikkitornissa tai keinutelineessä. Ne on valmistettu kestävästä muovista ja toimitetaan kaikkien tarvittavien kiinnitystarvikkeiden kanssa.
Tekniset tiedot:
- Kahvat kestävästä muovista (PP)
- Tarjoaa lisätukea kiipeilyyn ja leikkiin
- Sisältää galvanoidut puuruuvit, aluslevyt ja pulttisuojat
- Helppo kiinnitys leikkitorniin tai keinutelineeseen.
Tämä leikki kehittää taitoja ja on erinomaista lapsesi hyvinvoinnin kannalta:
- Vahvistaa lapsesi turvallisuuden kokemusta.
Mitat: 25 x 7,5 cm.
Suosittelemme 3 vuotta vanhoille lapsille.
Näin varustat pihan ulkoleikkeihin
Lue lisää täältä.Lisätietoja
| Tuotenumero | 1283-R412.01.03 |
|---|---|
| Tuotemerkit | DICE |
| Ikä | 3 vuotta, 4 vuotta, 5 vuotta, 6 vuotta, 7 vuotta, 8 vuotta |
| Soveltuu luokkiin | Tarvikkeet, Turvallisuus |
| Materiaali | Muovi |
| Puhdistaminen | Pyyhitään kostealla rätillä |
| Ohjeet / Pelisäännöt | Tanska, Englanti, Suomi, Ranska, Hollanti, Italialainen, Norja, Espanja, Ruotsi, Saksa |
| Vie mukanasi | kotipihalle, leikkimökkiin, kesämökille |
| Sisältää/Ei sisällä | Sisältää tarvikkeet |
| Painorajoitus (max kg) | 70 kg |
| Mitat: | 25 x 7,5 cm |
| Tuotteen paino | 0,25 kg |









Login and Registration Form