Riippukeinun kiinnitys puuhun (maks. 205 kg) 2 kpl
21,45 €
Varastossa – Toimitus 3-5 arkipäivää.
Tuotenumero
1315-EFHTS
- Ilmainen toimitus yli 99€ tilauksiin | Trustpilot arvostelu 4,5/5 tähteä
Mikä tekee tästä tuotteesta erityisen
Nyt ei enää tarvitse porata reikiä puihin.
Käytä vain näitä kahta tukevasta nailonista valmistettua hihnaa ripustaaksesi lapsesi riippumaton tukevasti istutettuihin tolppiin tai puihin.
Pakkauksessa on kaksi hihnaa O-renkailla sekä kaksi S-koukkua.
Hihnat ovat 305 cm pitkiä ja 5 cm leveitä. Ne kestävät yhteensä 205 kg:n painon.
Mitat: 305 x 5 cm.Kuinka voit vahvistaa lapsesi tasapainoaistia leikin kautta?
Lue lisää Leikkioppaastamme ja saat vinkkejä sensomotoriikan ja ensisijaisten aistien kehittymisestä. Klikkaa tästä.Puiset leikkikalut kestävät vuosia, kun kuivaat ne käytön jälkeen ja säilytät ne sisätiloissa.
Lisätietoja
| Tuotenumero | 1315-EFHTS |
|---|---|
| Soveltuu luokkiin | Tarvikkeet |
| Materiaali | Metalli, Nailon |
| Puhdistaminen | Pyyhitään kostealla rätillä, Kuivataan ripustamalla, Säilytetään kuivassa ja sisätiloissa |
| Ohjeet / Pelisäännöt | Englanti, Ranska, Hollanti, Italialainen, Saksa |
| Vie mukanasi | kotipihalle, metsään, kesämökille, leikkeihin auringossa |
| Sisältää/Ei sisällä | Ei sisällä tarvikkeita |
| Painorajoitus (max kg) | 205 kg |
| Mitat: | 305 x 5 cm |
| Tuotteen paino | 0,7 kg |






Login and Registration Form