Riippumaja Ø120 cm - Ruskea
200,80 €
Varastossa – Toimitus 3-5 arkipäivää.
Tuotenumero
1315-CACBT7
- Ilmainen toimitus yli 99€ tilauksiin | Trustpilot arvostelu 4,5/5 tähteä
- Antaa mahdollisuuden syventyä ja rentoutua lapsellesi
- Tässä kohtaa viihtyisyys todella tulee mukaan kuvaan.
Soveltuvuus:
- Uppoutuminen ja rentoutuminen
- Hygge
- Mindfulness
- Turvallisuus
- 0 kk
- 3 kk
- 6 kk
- 9 kk
- 1 vuotta
- 18 kk
- 2 vuotta
- 2,5 vuotta
- 3 vuotta
- 4 vuotta
- 5 vuotta
- 6 vuotta
- 7 vuotta
- 8 vuotta
- 9 vuotta
- 10 vuotta
- 11 vuotta
- 12 vuotta
- 12 vuotta
- 14+ vuotta
- Seniori
Mikä tekee tästä tuotteesta erityisen
Mitat: 120 x 120 x 120 cm .
Suositusikä on 3 vuotta.
Suuri kahden hengen riippumaja rentoutumiseen, joka voidaan ripustaa sekä ulos että sisälle.
Tämä riippumaja on valmistettu vettähylkivästä polyesterista ja se kestää jopa 100 kg:n painon.
Tämä leikki edistää tärkeitä taitoja, jotka ovat merkittäviä lapsesi hyvinvoinnille ja kyvylle oppia:
- Antaa ihanan tauon ja rauhaa muutentapahtumarikkaana päivänä.
- Taikoo esiin tunnelmallisen ilmapiirin.
- Ihana mindfulness-harjoitus, jonka parissa lapsesi voi rauhoittua ja olla läsnä hetkessä.
- Edistää lapsesi turvallisuuden tunnetta.
Mitat: 120 x 120 x 120 cm .
Suositusikä on 3 vuotta.
Puiset leikkikalut kestävät vuosia, kun kuivaat ne käytön jälkeen ja säilytät ne sisätiloissa.
Näin varustat pihan ulkoleikkeihin
Lue lisää täältä.Lisätietoja
| Tuotenumero | 1315-CACBT7 |
|---|---|
| Ikä | 3 vuotta, 4 vuotta, 5 vuotta, 6 vuotta, 7 vuotta, 8 vuotta, 9 vuotta, 10 vuotta, 11 vuotta, 12 vuotta, 12 vuotta, 14+ vuotta, Seniori |
| Soveltuu luokkiin | Uppoutuminen ja rentoutuminen, Hygge, Mindfulness, Turvallisuus |
| Aistit | Tasapainoaisti |
| Kehitysalueet | Karkeamotoriikka, Naurulihakset, Mindfulness, Turvallisuus |
| Materiaali | Alumiini, Kangas |
| Puhdistaminen | Pyyhitään kostealla rätillä, Kuivataan ripustamalla, Säilytetään kuivassa ja sisätiloissa |
| Ohjeet / Pelisäännöt | Englanti, Ranska, Hollanti, Italialainen, Saksa |
| Vie mukanasi | kotipihalle, metsään, leikkeihin auringossa, retkelle |
| Sisältää/Ei sisällä | Sisältää tarvikkeet |
| Painorajoitus (max kg) | Painorajoitus 100 kg |
| Mitat: | 120 x 120 x 120 cm |
| Tuotteen paino | 4,2 kg |







Login and Registration Form