Riippumatto-tuolin kiinnityssetti – Katot, Beige
26,25 €
Varastossa – Toimitus 3-5 arkipäivää.
Tuotenumero
33-CMG30-6
- Ilmainen toimitus yli 99€ tilauksiin | Trustpilot arvostelu 4,5/5 tähteä
Mikä tekee tästä tuotteesta erityisen
Katso myös asennussarjamme. Niiden välillä on eroja riippuen siitä ripustatko riippumaton puuhun/palkkeihin vai kattoon/seiniin.
Katso valikoimamme osoitteessa La Siesta.
Kun haluat ripustaa riippukeinutuolisi helposti ja turvallisesti, suosittelemme tätä asennussarjaa.Pakkaukseen sisältyy ruuvit ja proput, jotka sopivat yleisimpiin kattotyyppeihin, kuten kipsi, tiili ja puiset palkit, joiden tulee olla tasaisia.Riippukeinutuolin korkeutta on helppo säätää SmartHook-kiinnikkeen avulla, ja mukana tulee 300 cm pitkä polyesteriköysi.
Itse asennussarja on säänkestävää polyamidia ja sen maksimikantavuus on 160 kg.
Mitat: 300 cm.Valmistajan La Siesta lelut
Saksalainen La Siesta suunnittelee riippumattoja, jotka voi jakaa muiden kanssa, ja riippumattoja, joissa voit nauttia omasta rauhasta. Laitetaanko kirkkaanvärinen vai hillitympi riippumatto? Klassinen riippumatto tai kenties riipputuoli tai pussimainen riipputuoli? Ja pitäisikö sen roikkua ulkona puiden katveessa, vai sisällä toimistossa tai kotona olohuoneessa tai lastenhuoneessa? La Siestan valikoima pitää sisällään kaiken.Katso myös asennussarjamme. Niiden välillä on eroja riippuen siitä ripustatko riippumaton puuhun/palkkeihin vai kattoon/seiniin.
Katso valikoimamme osoitteessa La Siesta.
Kuinka voit vahvistaa lapsesi tasapainoaistia leikin kautta?
Lue lisää Leikkioppaastamme ja saat vinkkejä sensomotoriikan ja ensisijaisten aistien kehittymisestä. Klikkaa tästä.Lisätietoja
| Tuotenumero | 33-CMG30-6 |
|---|---|
| Tuotemerkit | La Siesta |
| Soveltuu luokkiin | Tarvikkeet |
| Ohjeet / Pelisäännöt | Tanska, Englanti, Suomi, Ranska, Hollanti, Italialainen, Norja, Espanja, Ruotsi, Saksa |
| Vie mukanasi | kotipihalle, kesämökille |
| Sisältää/Ei sisällä | Toimitetaan kokoamattomana |
| Painorajoitus (max kg) | 160 kg |
| Mitat: | 300 cm |
| Tuotteen paino | 0,4 kg |








Login and Registration Form