Riipputalo verkkomateriaalilla Ø150 cm - Vihreä
267,75 €
Varastossa – Toimitus 3-5 arkipäivää.
Tuotenumero
1315-CACRG2
- Ilmainen toimitus yli 99€ tilauksiin | Trustpilot arvostelu 4,5/5 tähteä
- Antaa rentouttavan tauon ja rauhaa muutentapahtumarikkaana päivänä.
- Hyvä mindfulness-harjoitus, jonka parissa lapsesi saa mahdollisuuden rauhoittua ja olla läsnä hetkessä.
Soveltuvuus:
- Uppoutuminen ja rentoutuminen
- Mindfulness
- Turvallisuus
- 0 kk
- 3 kk
- 6 kk
- 9 kk
- 1 vuotta
- 18 kk
- 2 vuotta
- 2,5 vuotta
- 3 vuotta
- 4 vuotta
- 5 vuotta
- 6 vuotta
- 7 vuotta
- 8 vuotta
- 9 vuotta
- 10 vuotta
- 11 vuotta
- 12 vuotta
- 12 vuotta
- 14+ vuotta
- Seniori
Mikä tekee tästä tuotteesta erityisen
Mitat: 150 x 150 x 200 cm.
Suositellaan 3 vuotta vanhoille lapsille.
Riipputalossa on tilaa rentoutua ja leikkiä, ja se sopii sekä ulos että sisälle.
Riipputalossa on verkkosivut, joiden ansiosta voit katsella ympäröivää maailmaa samalla, kun rentoutuu makoillen sisällä.
Se on valmistettu polyesterista ja kestää jopa 200 kg:n painon.
Mukana tulee 5,5 m kiinnityshihna ja karabiinihaka.
Tämä leikki on taitoja kehittävää ja erinomaista lapsesi hyvinvoinnin kannalta:
- Antaa mahdollisuuden syventyä ja rentoutua yhdessä lapsesi kanssa
- Helpottaa lastasi rauhoittumaan ja olemaan läsnä hetkessä.
- Edistää lapsesi tunnetta turvallisuudesta.
Mitat: 150 x 150 x 200 cm.
Suositellaan 3 vuotta vanhoille lapsille.
Puiset leikkikalut kestävät vuosia, kun kuivaat ne käytön jälkeen ja säilytät ne sisätiloissa.
Näin varustat pihan ulkoleikkeihin
Lue lisää täältä.Lisätietoja
| Tuotenumero | 1315-CACRG2 |
|---|---|
| Ikä | 3 vuotta, 4 vuotta, 5 vuotta, 6 vuotta, 7 vuotta, 8 vuotta, 9 vuotta, 10 vuotta, 11 vuotta, 12 vuotta, 12 vuotta, 14+ vuotta, Seniori |
| Soveltuu luokkiin | Uppoutuminen ja rentoutuminen, Mindfulness, Turvallisuus |
| Aistit | Tasapainoaisti |
| Kehitysalueet | Karkeamotoriikka, Naurulihakset, Mindfulness, Turvallisuus |
| Materiaali | Alumiini, Kangas |
| Puhdistaminen | Pyyhitään kostealla rätillä, Kuivataan ripustamalla, Säilytetään kuivassa ja sisätiloissa |
| Ohjeet / Pelisäännöt | Englanti, Ranska, Hollanti, Italialainen, Saksa |
| Vie mukanasi | kotipihalle, metsään, leikkeihin auringossa, retkelle |
| Sisältää/Ei sisällä | Ei sisällä tarvikkeita |
| Painorajoitus (max kg) | Kantavuus: 200 kg |
| Mitat: | 150 x 150 x 200 cm |
| Tuotteen paino | 6,6 kg |







Login and Registration Form